Premiéry
Zprávy
Kalendář premiér
Tipy redakce
Anketa 2022/23 - divácké hlasování
Anketa 2022/23 - redakční volba
Již 20 let s vámi!
Již 20 let s vámi!
Divadla
Menu
...Vaše online divadelní databáze...aktuálně evidujeme 11 050 herců...
Registrace
|
Zapomenuté jméno / heslo
Registrace
|
Zapomenuté jméno / heslo
PRAHA
3D Company
420PEOPLE
A studio Rubín
Alfred ve dvoře
Archa+
Buchty a loutky
Cabaret Calembour
Činoherní klub
Cirk La Putyka
Dejvické divadlo
Depresivní děti touží po penězích
Divadelní spolek JEDL
Divadelní spolek Kašpar
Divadlo Archa
Divadlo Bez zábradlí
Divadlo BRAVO!
Divadlo Broadway
Divadlo D21
Divadlo DISK
Divadlo Gong
Divadlo Hybernia
Divadlo Kalich
Divadlo Kampa
Divadlo Letí
Divadlo Lucie Bílé
Divadlo MA
Divadlo Metro
Divadlo Minor
Divadlo Na Fidlovačce
Divadlo Na Jezerce
Divadlo Na Maninách
Divadlo na Vinohradech
Divadlo Na zábradlí
Divadlo NaHraně
Divadlo NoD
Divadlo Palace
Divadlo pod Palmovkou
Divadlo Radka Brzobohatého
Divadlo Semafor
Divadlo Spejbla a Hurvínka
Divadlo Ungelt
Divadlo v Celetné
Divadlo v Dlouhé
Divadlo v Řeznické
Divadlo Verze
Divadlo VILA Štvanice
Divadlo Viola
Divadlo Vosto5
Divadlo X10
Geisslers Hofcomoedianten
Goja Music Hall
Hudební divadlo Karlín
Jatka78
Komorní činohra
Komorní divadlo Kalich
La Fabrika
Letní scéna Harfa
Letní shakespearovské slavnosti
Masopust
MeetFactory
Městská divadla pražská
Národní divadlo
Nová Spirála
OLDstars
Palác Akropolis
Pomezí
PONEC - divadlo pro tanec
RockOpera Praha
Spitfire Company
SpoluHra
Studio ALTA
Studio DVA divadlo
Studio Hrdinů
Studio Ypsilon
Švandovo divadlo
Tygr v tísni
Venuše ve Švehlovce
Vršovické divadlo MANA
Vzlet
Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
...další...
Divadelní loď Tajemství
Divadlo AHA!
Divadlo Apropo
Divadlo Aqualung
Divadlo Artur
Divadlo Bez Hranic
Divadlo bratří Formanů
Divadlo Debut
Divadlo Dobeška
Divadlo Františka Troníčka
Divadlo Horní Počernice
Divadlo Jana Kašky
Divadlo Kámen
Divadlo Karla Hackera
Divadlo Kolowrat
Divadlo kouzel
Divadlo Lávka
Divadlo Minaret
Divadlo Na Prádle
Divadlo Na Rejdišti
Divadlo Orfeus
Divadlo Radar
Divadlo Sklep
Divadlo U Hasičů
Divadlo U Valšů
Divadlo U22
DOX+
Jaroslav Dušek
Kongresové centrum
Letní scéna Grébovka
Letní scéna Musea Kampa
Malostranská beseda
Mime Prague
Petrohradská kolektiv z.s.
Pixa-pro
Prague Shakespeare Company
Říše loutek
Rock Café
Spielraum Kollektiv
Strašnické divadlo
Studio Citadela
Studio Damúza
Taneční studio Light
Vodárenská věž Letná
Werichova vila
BRNO
Co.Labs
Divadlo Bolka Polívky
Divadlo Feste
Divadlo Husa na provázku
Divadlo Polárka
Divadlo Radost
HaDivadlo
JAMU Brno
Městské divadlo Brno
Národní divadlo Brno
Terén
...další...
Bobycentrum
Cabaret des Péches
CED
Divadelní spolek Frída
Divadelní studio Paradox
Divadlo 3+KK
Divadlo Aldente
Divadlo Druhý Pád
Divadlo D’Epog
Divadlo Komediograf
Divadlo Koráb
Divadlo Líšeň
Divadlo MALÉhRY
Divadlo poq
Industra STAGE
Kam jdeš?
Malé Divadlo Komedie
Mikro-teatro
Spolek sešlých
StageArtCz
OSTRAVA
Divadlo loutek
Divadlo Mír
Divadlo Petra Bezruče
Komorní scéna Aréna
Národní divadlo moravskoslezské
Stará aréna
Studio G
...další...
Divadlo Koktejl
Komorní divadlo Arté
PLZEŇ
Divadelní léto pod plzeňským nebem
Divadlo Alfa
Divadlo Dialog
Divadlo J. K. Tyla Plzeň
Divadlo Pluto
Moving Station
ČESKÉ BUDĚJOVICE
Divadlo SUD
Hudební divadlo Ze:Mě
Jihočeské divadlo Č. Budějovice
Výměník1
ČESKÝ TĚŠÍN
Těšínské divadlo
HRADEC KRÁLOVÉ
Divadlo DNO
Divadlo Drak
Klicperovo divadlo Hradec Králové
CHEB
Západočeské divadlo v Chebu
JIHLAVA
DIOD Jihlava
Horácké divadlo Jihlava
KARLOVY VARY
Karlovarské městské divadlo
KLADNO
Městské divadlo Kladno
LIBEREC
Divadlo F. X. Šaldy Liberec
Naivní divadlo Liberec
LITVÍNOV
Docela velké divadlo
MALOVICE
Divadlo Continuo
Švestkový Dvůr
MLADÁ BOLESLAV
Městské divadlo Mladá Boleslav
MOST
Městské divadlo v Mostě
OLOMOUC
Divadlo na cucky
Divadlo Tramtarie
Moravské divadlo Olomouc
OPAVA
Slezské divadlo Opava
OSEČANY
Osečanské divadelní léto
PARDUBICE
Divadlo Exil
Východočeské divadlo Pardubice
PŘÍBRAM
Divadlo A. Dvořáka Příbram
ŠUMPERK
Divadlo Šumperk
TRUTNOV
UFFO
UHERSKÉ HRADIŠTĚ
Slovácké divadlo Uherské Hradiště
ÚSTÍ NAD LABEM
Činoherní studio Ústí nad Labem
Kult
Severočeské divadlo
ZLÍN
Divadlo Mandragora
Divadlo Scéna
Malá scéna Zlín
Městské divadlo Zlín
Volné divadlo
...další z regionů...
Divadlo Dokola
Divadlo Karlštejn
Divadlo Malé Čarodějnice
Divadlo Oskara Nedbala Tábor
Hálkovo městské divadlo Nymburk
Městské divadlo Děčín
Městské divadlo Kolín
Vrchlického divadlo v Lounech
agenturní a zájezdová
agentura ADF
agentura Divinus
agentura Familie
agentura Harlekýn
agentura Point
Činoherní studio Bouře
Divadélko Romaneto
Divadelní společnost Háta
Divadelní společnost J.Dvořáka
Divadelní společnost J.Jurištové
Divadelní Uskupení F-M
Divadlo Adverte
Divadlo Pavla Trávníčka
Divadlo S.K.L.O.
Divadlo Titans
Divadlo U staré herečky
Fanny agentura
Fénix Film
Golden Archer Productions
GP-art
JT Promotion
Kulturní portál.cz
Next Picture
Nordproduction
ostatní činoherní produkce
ostatní muzikálové projekty
Pantheon production
ProART Company
SemTamFór
Sophia Art
VIP Art Company
ostatní soubory
+- VeDvou
11:55
AirGym Art Company
Alfréd&Doris
Averze_
bazmek entertainment
Boca Loca Lab
BodyVoiceBand
Brastr`s kolektiv divadlo
Bratři v tricku
Burki&com
Chemické divadlo
Činohra 16-20
Cirkus Mlejn
Cirkus TeTy
CO2kolektiv
Crossroads
Décalages
Dekkadancers
Divadelní společnost Fr. Kreuzmanna
Divadelní spolek Dotečky
Divadelní spolek Posun
Divadelní spolek Šprajc
Divadlo 100 opic
Divadlo Anfas
Divadlo Anička a letadýlko
Divadlo BlaMa
Divadlo Bufet
Divadlo Elf
Divadlo Hysterie
Divadlo Karma
Divadlo KoMa
Divadlo NAVĚTVI
Divadlo Neklid
Divadlo NeoM - Neomezené Možnosti
Divadlo oProti
Divadlo Pod kloboukem
Divadlo Pohádka Praha, z.s.
Divadlo Procity
Divadlo Projekt 2
Divadlo Puls
Divadlo RePublika
Divadlo Různých Jmen
Divadlo Spektákl
Divadlo Športniki
Divadlo Teenager
DOT504
Ductus Deferens
Farma v jeskyni
Handa Gote research & development
Holektiv
HUDILAS Production
Indigo Company
jednou, z.s.
Kočovné divadlo Ad Hoc
Kolonie, z.s.
Lachende Bestien
Lenka Vagnerová & Company
Lindo, hop!
LiStOVáNí
LokVar
Losers Cirque Company
Loutky bez hranic
M.B.A. Company
Maso Krůtí
ME-SA
Mime Fatale
ProDivadlo
ProFitArt
Pulsar
Sacra Circus
Sektor pro hosty
Spolek LEK
Spolek Mezery
Spolek R312
Squadra Sua
STK Theatre Concept
Studio Rote
Tabula rasa
Tantehorse
Teatr Novogo Fronta
Teatritis
Temporary Collective
The Divadlo
tYhle
Ufftenživot
VerTeDance
vi.TVOR
Wariot Ideal
Ztracená existence
"dejavu"
art4rent, z.s.
Baráčnická rychta
Bouda ND
Branické divadlo
BuranTeatr
Café teatr Černá labuť
CD 2002
Díra na trhu
Divadélko Beze Jména
Divadelní společnost Ansámbl
Divadelní společnost On Stage!
Divadelní studio Továrna
Divadlo 6-16
Divadlo DÍVADLO
Divadlo Komedie
Divadlo Komorní Svět
Divadlo La'My
Divadlo Litera
Divadlo Milenium
Divadlo Na Perštýně
Divadlo Perštýn
Divadlo Ta Fantastika
Divadlo Terminus
Divadlo U stolu
Forum Karlín
Intimní divadlo Bláhové Dáši
Lyra Pragensis
Multižánrové centrum Cooltour
Nablízko
NaDřeň production
NANOHACH
Státní opera
Studio mladých
Studio Saint Germain
TEĎ! Divadlo
Veselé skoky
Zbrojovkapůl
aktuální festivaly
Zpět
Úvod
Aktuálně
Zprávy
Premiéry
Změny
Soutěž
Zaostřeno
Z tiskových konferencí
Rozhovory
Kalendář
Programový kalendář
Programy divadel
Kalendář hostovaček
Kalendář premiér
Kalendář akcí
Nakročeno k derniéře
Názory
Recenze
Blogy
Hodnocení
Tipy redakce
Ankety
Vítězové ankety
Anketa 2022/23 - redakce
Anketa 2022/23 - divácká
Anketa 2021/22 - redakce
Anketa 2021/22 - divácká
Anketa 2020/21 - redakce
Anketa 2020/21 - divácká
Anketa 2019 - redakce
Anketa 2019 - divácká
Anketa 2018 - redakce
Anketa 2018 - divácká
Anketa 2017
Anketa 2016
Anketa 2015
Anketa 2014
Anketa 2013
Starší ankety
Zpět
Úvod
Aktuálně
Zprávy
Premiéry
Změny
Soutěž
Zaostřeno
Z tiskových konferencí
Rozhovory
Kalendář
Programový kalendář
Programy divadel
Kalendář hostovaček
Kalendář premiér
Kalendář akcí
Nakročeno k derniéře
Názory
Recenze
Blogy
Hodnocení
Tipy redakce
Ankety
Vítězové ankety
Anketa 2022/23 - redakce
Anketa 2022/23 - divácká
Anketa 2021/22 - redakce
Anketa 2021/22 - divácká
Anketa 2020/21 - redakce
Anketa 2020/21 - divácká
Anketa 2019 - redakce
Anketa 2019 - divácká
Anketa 2018 - redakce
Anketa 2018 - divácká
Anketa 2017
Anketa 2016
Anketa 2015
Anketa 2014
Anketa 2013
Starší ankety
Rozšířené hledání inscenací
Divadlo Scéna
Umělci
Účinkující
jméno
inscenace
Aneta Bačíková
Dobrodružství na ostrově Čičidžuma
*
Radim Bánovský
Dášenka čili Život štěněte
*
|
Dobrodružství na ostrově Čičidžuma
*
|
Malá čarodějnice
*
|
O kocouru Mikešovi
*
|
O princezně, která ráčkovala
*
|
Pohádky z pařezové chaloupky
*
|
Rákosníček a jeho rybník
*
|
Tůdle Nůdle aneb rošťačíme s dětmi
*
|
Vánoční hvězda
*
|
Vinnetou
*
Lukáš Borik
O kocouru Mikešovi
*
|
Vánoční hvězda
*
|
Vinnetou
*
Adam Caha
Kosí bratři
*
|
Pohádky z pařezové chaloupky
*
|
Tůdle Nůdle aneb rošťačíme s dětmi
*
|
Vodník Česílko
*
Klára Cahová
O princezně, která ráčkovala
*
|
Tůdle Nůdle aneb rošťačíme s dětmi
*
Vilém Čapek
Vinnetou
*
Miroslav Černý
Sindibád mořeplavec
*
|
Vinnetou
*
Jiří Daniel
Kosí bratři
*
|
Tůdle Nůdle aneb rošťačíme s dětmi
*
|
Vodník Česílko
*
Teodor Dlugoš
Dobrodružství na ostrově Čičidžuma
*
|
Kosí bratři
*
|
O kocouru Mikešovi
*
|
Rákosníček a jeho rybník
*
|
Vánoční hvězda
*
Dalibor Dufek
Dášenka čili Život štěněte
*
|
Kosí bratři
*
|
Malá čarodějnice
*
|
O kocouru Mikešovi
*
|
O princezně, která ráčkovala
*
|
Pohádky z pařezové chaloupky
*
|
Rákosníček a jeho rybník
*
|
Sindibád mořeplavec
*
|
Vánoční hvězda
*
|
Vinnetou
*
|
Vodník Česílko
*
Alžběta Filipová
O princezně, která ráčkovala
*
František Florián
Dášenka čili Život štěněte
*
|
Kosí bratři
*
|
Tůdle Nůdle aneb rošťačíme s dětmi
*
Luboš Goby
O kocouru Mikešovi
*
|
Vánoční hvězda
*
|
Vinnetou
*
Václav Hanzl
Rákosníček a jeho rybník
*
Nikola Hauerlandová
Dobrodružství na ostrově Čičidžuma
*
|
Malá čarodějnice
*
|
O princezně, která ráčkovala
*
|
Pohádky z pařezové chaloupky
*
|
Sindibád mořeplavec
|
Tůdle Nůdle aneb rošťačíme s dětmi
*
|
Vánoční hvězda
*
Kateřina Höferová
Malá čarodějnice
*
|
Vánoční hvězda
*
Petr Hoffmann
Dášenka čili Život štěněte
*
|
Malá čarodějnice
*
|
O kocouru Mikešovi
*
|
O princezně, která ráčkovala
*
|
Pohádky z pařezové chaloupky
*
|
Rákosníček a jeho rybník
*
|
Tůdle Nůdle aneb rošťačíme s dětmi
*
|
Vánoční hvězda
*
Michaela Holíková
Pohádky z pařezové chaloupky
*
|
Vánoční hvězda
*
Pepa Honzík
O kocouru Mikešovi
*
Daniel Horečný
Pohádky z pařezové chaloupky
*
Barbora Hrubá
Pohádky z pařezové chaloupky
*
|
Rákosníček a jeho rybník
*
|
Vánoční hvězda
*
Zbyšek Humpolec
Dášenka čili Život štěněte
*
|
Vodník Česílko
*
Lucie Ingrová
Tůdle Nůdle aneb rošťačíme s dětmi
*
Jan Janča
Dobrodružství na ostrově Čičidžuma
*
|
O kocouru Mikešovi
*
|
Pohádky z pařezové chaloupky
*
|
Rákosníček a jeho rybník
*
|
Vánoční hvězda
*
|
Vinnetou
*
Kateřina Jebavá
O princezně, která ráčkovala
*
Adam Joura
Vánoční hvězda
*
Julia Kamhalová
Dobrodružství na ostrově Čičidžuma
*
|
O kocouru Mikešovi
*
Jiří Krupica
Dášenka čili Život štěněte
*
|
Kosí bratři
*
Hana Kučová
Malá čarodějnice
*
Gabriel Kulíšek
Dášenka čili Život štěněte
*
|
Kosí bratři
*
|
O kocouru Mikešovi
*
|
Pohádky z pařezové chaloupky
*
|
Sindibád mořeplavec
*
|
Tůdle Nůdle aneb rošťačíme s dětmi
*
|
Vánoční hvězda
*
|
Vodník Česílko
*
Pavla Limmlová
Vánoční hvězda
*
Martina Macková
Malá čarodějnice
*
|
Pohádky z pařezové chaloupky
*
Hana Mrázková
Dášenka čili Život štěněte
*
|
Dobrodružství na ostrově Čičidžuma
*
|
Kosí bratři
|
Malá čarodějnice
|
O kocouru Mikešovi
*
|
O princezně, která ráčkovala
|
Pohádky z pařezové chaloupky
*
|
Rákosníček a jeho rybník
*
|
Sindibád mořeplavec
|
Tůdle Nůdle aneb rošťačíme s dětmi
*
|
Vánoční hvězda
*
|
Vinnetou
|
Vodník Česílko
Barbora Nesvadbová
Malá čarodějnice
*
|
O princezně, která ráčkovala
*
Pavel Novák
Pohádky z pařezové chaloupky
*
Radek Novotný
Dášenka čili Život štěněte
*
|
Malá čarodějnice
*
|
O princezně, která ráčkovala
*
|
Pohádky z pařezové chaloupky
*
|
Sindibád mořeplavec
*
|
Vinnetou
*
Jana Palová
Malá čarodějnice
*
|
Pohádky z pařezové chaloupky
*
|
Vánoční hvězda
*
Leoš Peteráč
Vinnetou
*
Přemysl Ševčík
O princezně, která ráčkovala
*
Jana Šindelářová
Dášenka čili Život štěněte
*
|
Dobrodružství na ostrově Čičidžuma
*
|
Pohádky z pařezové chaloupky
*
|
Rákosníček a jeho rybník
*
|
Tůdle Nůdle aneb rošťačíme s dětmi
*
|
Vánoční hvězda
*
Michal Sopuch
Vodník Česílko
*
Jan Šťava
Malá čarodějnice
*
|
O kocouru Mikešovi
*
|
Pohádky z pařezové chaloupky
*
|
Vánoční hvězda
*
Zbyněk Strašák
Dášenka čili Život štěněte
*
|
Malá čarodějnice
*
|
O kocouru Mikešovi
*
|
Pohádky z pařezové chaloupky
*
|
Tůdle Nůdle aneb rošťačíme s dětmi
*
Martina Suchánková-Šenkýřová
Dobrodružství na ostrově Čičidžuma
*
|
O princezně, která ráčkovala
*
|
Rákosníček a jeho rybník
*
|
Tůdle Nůdle aneb rošťačíme s dětmi
*
Tomáš Sukup
Sindibád mořeplavec
*
Mikuláš Švehla
O kocouru Mikešovi
*
|
Rákosníček a jeho rybník
*
Jiří Miroslav Valůšek
Vinnetou
*
|
Vodník Česílko
*
Petr Vaněk
Dobrodružství na ostrově Čičidžuma
*
Daniel Vejmělka
O princezně, která ráčkovala
*
Václav Vítek
Dášenka čili Život štěněte
*
|
Kosí bratři
*
|
Malá čarodějnice
*
|
O kocouru Mikešovi
*
|
O princezně, která ráčkovala
*
|
Pohádky z pařezové chaloupky
*
|
Rákosníček a jeho rybník
*
|
Sindibád mořeplavec
*
|
Tůdle Nůdle aneb rošťačíme s dětmi
*
|
Vánoční hvězda
*
|
Vinnetou
*
|
Vodník Česílko
*
* V inscenacích označených hvězdičkou vystupuje daný účinkující v alternaci.
Tvůrci
jméno
oblast
inscenace
Lucie Baziková
Choreografie
Vodník Česílko
Mario Buzzi
Hudba
Kosí bratři
Miroslav Černý
Režie
O princezně, která ráčkovala
Michaela Doleželová
Režie
Dobrodružství na ostrově Čičidžuma
Dalibor Dufek
Režie
Vánoční hvězda
Zdeněk Eliáš
Scéna
O princezně, která ráčkovala
Alžběta Hanzlová
Kostýmy
Scéna
Výprava
Dášenka čili Život štěněte
|
Pohádky z pařezové chaloupky
|
Sindibád mořeplavec
Kateřina Höferová
Kostýmy
Výprava
Malá čarodějnice
|
O kocouru Mikešovi
|
O princezně, která ráčkovala
|
Rákosníček a jeho rybník
|
Tůdle Nůdle aneb rošťačíme s dětmi
|
Vánoční hvězda
|
Vinnetou
Hana Knotková
Scéna
Výprava
Kosí bratři
|
Pohádky z pařezové chaloupky
Katarína Kováčiková
Scéna
Vinnetou
Matěj Kroupa
Hudba
Malá čarodějnice
|
Rákosníček a jeho rybník
Zdeněk Lambor
Režie
O kocouru Mikešovi
Hana Mrázková
Režie
Pohádky z pařezové chaloupky
|
Tůdle Nůdle aneb rošťačíme s dětmi
|
Vánoční hvězda
Martin Mráz
Hudba
Vánoční hvězda
Ladislav Mrlík
Hudba
Sindibád mořeplavec
Martin Peřina
Hudba
Dášenka čili Život štěněte
Leoš Peteráč
Hudba
O kocouru Mikešovi
|
O princezně, která ráčkovala
|
Pohádky z pařezové chaloupky
|
Tůdle Nůdle aneb rošťačíme s dětmi
|
Vinnetou
Konrád Popel
Režie
Dášenka čili Život štěněte
|
Sindibád mořeplavec
|
Vinnetou
David Rotter
Hudba
Vodník Česílko
Janka Ryšánek Schmiedtová
Režie
Malá čarodějnice
|
Rákosníček a jeho rybník
Zdeněk Rytíř
Hudba
O princezně, která ráčkovala
Jiří Skovajsa
Výprava
Vodník Česílko
Michal Sopuch
Režie
Kosí bratři
|
Vodník Česílko
Adel Stránská
Výprava
Vodník Česílko
Tomáš Sukup
Hudba
Choreografie
Dášenka čili Život štěněte
|
O kocouru Mikešovi
|
O princezně, která ráčkovala
|
Pohádky z pařezové chaloupky
|
Tůdle Nůdle aneb rošťačíme s dětmi
Sashka Vejmělková
Choreografie
Vodník Česílko
Roman Vencl
Režie
Dobrodružství na ostrově Čičidžuma
Autoři
jméno
inscenace
Karel Čapek
Dášenka čili Život štěněte
Václav Čtvrtek
Pohádky z pařezové chaloupky
|
Vodník Česílko
Michaela Doleželová
Dobrodružství na ostrově Čičidžuma
Jaromír Kincl
Rákosníček a jeho rybník
Magdaléna Kristenová
O princezně, která ráčkovala
Josef Lada
O kocouru Mikešovi
Karel May
Vinnetou
Hana Mrázková
Pohádky z pařezové chaloupky
Konrád Popel
Dášenka čili Život štěněte
|
Sindibád mořeplavec
|
Vinnetou
Otfried Preussler
Malá čarodějnice
Janka Ryšánek Schmiedtová
Malá čarodějnice
|
Rákosníček a jeho rybník
Jakub Šafránek
O kocouru Mikešovi
Zdeněk Smetana
Rákosníček a jeho rybník
Michal Sopuch
Kosí bratři
Ludvík Středa
Kosí bratři
Roman Vencl
Dobrodružství na ostrově Čičidžuma
Josefína Zimová
Tůdle Nůdle aneb rošťačíme s dětmi
|
Vánoční hvězda
ePrivacy and GPDR Cookie Consent by
TermsFeed Generator